Žiūrėti video

Raktų gamyba

Atliekame raktų gamybą visų tipų spynoms, durims, automobiliams ir seifams.

Raktų gamyba tik iš kokybiškų medžiagų ir tik su šiuolaikiška įranga. Gaminame visų tipų raktus, priklausomai nuo rakto sudėtingumo ir tipo, raktų gamybą atliekame vos per 5-15 min.

Įvairių raktų gamyba, spynų taisymas, montavimas, keitimas bei avarinis durų, seifų, automobilių atrakinimas – viskas iš vienų rankų. Raktų gamybą Vilniuje vykdome itin patogioje vietoje – V. Kudirkos g. 7-14, Vilnius (vos keli šimtai metrų nuo Vilniaus miesto santuokų rūmų).
 
Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Visų tipų raktų gamyba pagal Jūsų rakto pavyzdį;
 • Visų tipų raktų gamyba pagal Jūsų rakto kodą;
 • Visų tipų raktų gamyba pagal Jūsų spyną;
 • Jei raktas pamestas ar pavogtas, atliekame spynų kodų ar spynos šerdelės keitimą;

*Visiems raktų gamybos darbams suteikiama garantija.
*Raktų gamybą galime atlikti ir pagal Jūsų turimą spyną arba perrinkti spynos šerdelę, pritaikydami ją Jūsų raktui.
 
Reikiamų raktų gamyba greitai ir operatyviai:
Raktų gamybą atliekame namams, biurams, šarvuotoms durims, telefonspynėms, seifams, automobiliams bei visų tipų standartinėms ir pakabinamoms spynoms. Jeigu Jums reikalingas naujas raktas, kviečiame skambinti mums: konsultuojame visais raktų gamybos klausimais, mob. 8 (638) 08 888.
 
Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Visų tipų raktų kopijų gamyba;
 • Visų tipų raktų dublikatų gamyba;
 • Visų tipų atsarginių raktų gamyba.
Raktų gamyba – vos per keletą minučių!

Daugumos raktų gamyba mūsų dirbtuvėje užtrunka vos keletą minučių. Jei Jums reikia vieno ar kelių raktų kopijų, kviečiame užsukti pas mus, reikiamus raktus pagaminsime čia ir dabar.
 
Mūsų teikiamos paslaugos:

 • Visų tipų raktų gamyba buto durims;
 • Visų tipų raktų gamyba biuro durims;
 • Visų tipų raktų gamyba seifams;
 • Visų tipų raktų gamyba domofonams ir telefonspynėms;
 • Visų tipų raktų gamyba pašto dėžutėms;
 • Visų tipų raktų gamyba pakabinamoms spynoms;
 • Visų tipų raktų gamyba garažams;
 • Visų tipų raktų gamyba vartams;
 • Visų tipų raktų gamyba automobiliams (durelėms ir užvedimo spynelėms);
 • Sudėtingų ir nestandartinių raktų gamyba.

 
 
Raktų gamyba įvairioms vidaus ir lauko durims:

 • Raktų gamyba meninėms durims;
 • Raktų gamyba šarvuotoms durims;
 • Raktų gamyba metalinėms durims;
 • Raktų gamyba stiklinėms durims;
 • Raktų gamyba spec. paskirties durims su sudėtingais užraktais.

*Visiems raktų gamybos darbams suteikiama garantija!
 
Raktų gamyba - raktai pagal Jūsų poreikį:
Pas mus raktų gamybą atlieka patyrę meistrai, kurie naudoja specialius darbo įrankius bei modernias stakles, todėl dėl pagamintų raktų nekils net menkiausių nepatogumų. Raktų gamybą atliekame tam, kad patenkintume visus Jūsų poreikius: gaminame atsarginius raktus Jūsų namams, raktus nuomininkams ar kambariokams. Taip pat tvarkome nusidėvėjusias spynas bei jų užraktus. Jeigu Jums reikia raktų atsarginės kopijos, užsukite pas mus, mes ją pagaminsime už patrauklią kainą ir, svarbiausia, greitai ir kokybiškai.
 
Raktų gamyba pagal Jūsų spyną ar spynos kortelės kodą:
Reikalinga raktų gamyba, bet praradote ar sugadinote vienintelį raktų komplektą? Tai tikrai nėra bėda, mūsų paslaugūs ir patyrę meistrai, gali atrakinti Jūsų namų duris ir raktų gamybą atlikti pagal Jūsų spyną ar spynos kortelės kodą.
 
Patarimas, kad raktų gamyba netaptų galvos skausmu:
Raktų gamyba visada rekomenduojame pasirūpinti, kol raktai dar nėra pamesti. Pametus vienintelį raktų komplektą, prireikia avarinio durų atrakinimo ir naujų raktų gamyba tampa daug brangesnė. Tam, kad taip nenutiktų ir Jums, visada rekomenduojame atsarginių raktų kopijas pasigaminti iš anksto ir raktų dublikatus laikyti pas savo giminaičius ar bičiulius. Pasirūpinkite atsarginių raktų gamyba šiandien ir ateityje sutaupykite savo laiką bei pinigus.

Raktų gamyba su juvelyrinio tikslumo įranga!

Raktų gamyba vykdoma naudojant kompiuterizuotas, automatines stakles, kurios leidžia pagaminti raktus juvelyriniu tikslumu.

Mūsų meistrų ilgametė patirtis, geriausių gamintojų šiuolaikiška įranga bei aukščiausios kokybės ruošiniai, leidžia Jums pagaminti raktus, kurie bus identiški originalui. Mes garantuojame, kad mūsų raktų dirbtuvėje „SOS ATRAKINIMAS“ pagaminti bet kokio sudėtingumo raktai bus patikimi ir kokybiški.

Raktų gamyba tik iš kokybiškų ruošinių:
Pas mus raktų gamyba atliekama naudojant aukštos kokybės ruošinius, kurie atitinka daugelį Europos kokybinių standartų. Mūsų raktų dirbtuvėje „SOS ATRAKINIMAS“ turime virš 3 000 įvairaus metalo, spalvų bei profilių raktų ruošinių. Kadangi turime platų raktų ruošinių pasirinkimą, Jums galime pagaminti raktus, kurie tiks visų tipų gamintojų spynoms: MOTTURA, EVVA, SPRO, FIAM, ISEO, ASSA, MUL- T-LOCK, CIZA, BODA, ABLOY, ELBOR, SECUREMME, FAB, GERDA ir kitų. Mes teikiame ne tik šių gamintojų raktų gamybą, bet ir raktų bei spynų garantinį ir po garantinį aptarnavimą. Kadangi esame orientuoti į greitį, savo raktų dirbtuvėse „SOS ATRAKINIMAS“ turime reikiamų rūšių raktų ruošinius: šarvuotoms ir standartinėms durims, visų markių automobiliams bei visų tipų seifams bei standartinėms ir pakabinamoms spynoms.

Raktų gamyba domofonui ir telefonspynėms:
Mes atliekame raktų gamybą įvairių tipų domofonams bei telefonspynėms. Jei Jūsų domofono ar telefonspynės raktas pamestas ar nepataisomai sugadintas, tokiu atveju rekomenduojame raktą pasiskolinti iš kaimyno, atsinešti šį raktą į mūsų dirbtuves ir mes vos per 2-5 minutės pagaminsime šio rakto atsarginę kopiją. Užsukite pas mus, raktų gamybą Jūsų domofonui garantuojame be jokių trikdžių.

Sudėtingų ir nestandartinių raktų gamyba:

Jeigu yra poreikis, raktų gamybą atliekame iš deformuotų ir net iš sulūžusių raktų. Greitai ir kokybiškai, su didelio tikslumo įranga, gaminame įvairių tipų, formų ir dydžių šiuolaikinius, sudėtingus bei nestandartinius raktus. Naudojant kokybiškus, įvairių profilių, skirtingo metalo bei spalvų raktų ruošinius, pas mus atliekama nestandartinių raktų gamyba pagal individualius užsakymus.

Atliekame:

 • Nestandartinių raktų gamyba namams;
 • Nestandartinių raktų gamyba biurams;
 • Nestandartinių raktų gamyba šarvuotoms durims;
 • Nestandartinių raktų gamyba spec. paskirties durims;
 • Nestandartinių raktų gamyba sudėtingiems užraktams;
 • Nestandartinių raktų gamyba domofonams ir telefonspynėms;
 • Nestandartinių raktų gamyba seifams;
 • Nestandartinių raktų gamyba pašto dėžutėms;
 • Nestandartinių raktų gamyba pakabinamoms spynoms;
 • Nestandartinių raktų gamyba garažams;
 • Nestandartinių raktų gamyba vartams;
 • Nestandartinių raktų gamyba automobiliams (durelėms ir užvedimo spynelėms).
   

Automobilių raktų kompiuterizuota gamyba bei programavimas:
Visų markiu automobiliams, motociklams ir motoroleriams atliekame kompiuterizuotą raktų gamybą ir programavimą. Įvairių automobilių raktus galime pagaminti ir pagal spynelę. Taip pat gaminame ir sudėtingo profilio raktus, tokius kaip Lexus, BMW, Porsche, Mercedes-Benz ir kitų automobilių. Su šiuolaikiška ir sertifikuota kompiuterizuota įranga gaminame automobilių raktus su imobilizatoriumi ir su elektroniniais kodais. Greitai ir kokybiškai galime pagaminti visų modelių automobilių raktus su imobilizatoriumi. 

Automobilių spynelių taisymas.
Mes galime pagelbėti jei nulūžęs Jūsų automobilio raktas spynelėje ar durelėse. Galime sutvarkyti, esant poreikiui ir pakeisti užvedimo, durų ar bagažinės spynelę. Galime perrinkti spynelę, pritaikydami ją Jūsų turimam raktui. Taisome visų markių automobilių spyneles.

Mūsų komandoje dirba patyrę, aukšto lygio specialistai
Turime 25 m. patirtį
Todėl Jums net nespėjus paaiškinti problemos, mes Jums pasiūlysime efektyviausią sprendimą.
Paslaugas teikiame 24 val. / 7 d
Avarinio atrakinimo paslaugas teikiame visą parą ištisus metus: visomis savaitės dienomis, savaitgaliais ir švenčių dienomis.
Kompleksiniai sprendimai
Raktų gamyba, spynų taisymas, montavimas, keitimas bei avarinis durų, seifų, automobilių atrakinimas – viskas iš vienų rankų.
Teikiame mobilias paslaugas
Į reikiamą vietą atvykstame su mobilia įranga, todėl atvykę pas Jus galime suteikti visas reikiamas paslaugas.
Dirbame su šiuolaikiška ir kompiuterizuota įranga
Mūsų avarinio atrakinimo specialistai naudoja modernią įrangą, kuri leidžia atrakinti spynas ir duris be žalos Jūsų turtui.
Kokybės garantija
Visiems mūsų įmonės atliktiems avarinio atrakinimo darbams taikome ilgalaikę kokybės garantiją.

Teisinis įspėjimas:

Pagal galiojančius įstatymus, susijusius su industrine nuosavybe, prekės ženklai ar komerciniai pavadinimai, pavartoti šiame internetiniame tinklalapyje, yra išskirtinė jų gamintojų nuosavybė. Šie prekės ženklai yra reklaminio pobūdžio, skirti išskirtinai klientų patogumui, ieškant reikiamos prekės ir informacijos.

Veiklos raktažodžiai: >>

Veiklos raktažodžiai: Spynų remontas, Automobilių raktų gamyba, Automobilių raktų gamyba Vilniuje, Spynų remontas Vilniuje, Spynų taisymas Vilniuje, Šarvuotų durų atidarymas, Raktų gamyba centre, Spynų taisymas, Spynų keitimas Vilniuje, Durų spynos atrakinimas, Durų spynų atrakinimas, Durų spynos atrakinimas Vilniuje, Seifo spynos atrakinimas, Seifo spynos atrakinimas Vilniuje, Seifų spynų atrakinimas, Automobilio durų atrakinimas, Buto spynos atrakinimas, Buto spynos atrakinimas Vilniuje, Butų spynų atrakinimas, Automobilio rakto gamyba Vilniuje, Automobilių raktų gamyba pagal spynelę, Automobilių raktų gamyba pagal spyną, Raktų gamyba su imobilaizeriu, Rakto su imobilaizeriu kaina, Raktų su imobilaizeriu kaina, Rakto su imobilaizeriu gamybos kaina, Rakto su imobilaizeriu gamyba Vilniuje, Raktai automobiliams Vilniuje, Raktų gamyba automobiliams, Rakto gamyba pagal automobilio raktą, Rakto gamyba pagal automobilio rakto kodą, Rakto gamyba pagal automobilio durų spyną, Rakto gamyba pagal automobilio užvedimo spynelę, Toyota automobilių raktų gamyba, Toyota automobilio rakto gamyba, Lexus automobilių raktų gamyba , Lexus automobilio rakto gamyba, Opel automobilių raktų gamyba, Opel automobilio rakto gamyba, Audi automobilių raktų gamyba, Audi automobilio rakto gamyba, Škoda automobilių raktų gamyba, Škoda automobilio rakto gamyba , Raktų gaminimas Seat automobiliams, Seat automobilio rakto gamyba, BMW automobilių raktų gamyba, BMW automobilio rakto gamyba , Raktų gamyba Ford automobiliams, Raktų gamyba Ford automobiliui, Raktų gamyba Volvo automobiliams, Volvo automobilio rakto gamyba, Raktų gamyba Mercedes Benz automobiliams, Rakto gamyba Mercedes Benz automobiliui, Raktų gamyba Honda automobiliams, Rakto gamyba Honda automobiliui, Volkswagen automobilių raktų gamyba, Volkswagen automobilio rakto gamyba , Mazda automobilių rakto gamyba, Mazda automobilio rakto gamyba, Peugeot raktų gamyba, Peugeot automobilio rakto gamyba, Citroen raktų gamyba, Citroen automobilio rakto gamyba, Hyundai raktų gamyba, Hyundai automobilio rakto gamyba, Kia raktų gamyba, Kia automobilio rakto gamyba, Fiat raktų gamyba, Fiat automobilio rakto gamyba, Alfa Romeo raktų gamyba, Mazda raktų gamyba, Mazda automobilio rakto gamyba, Mitsubishi raktų gamyba, Mitsubishi automobilio rakto gamyba, Rover raktų gamyba, Rover automobilio raktų gamyba, Subaru raktų gamyba, Subaru automobilio raktų gamyba, Renault raktų gamyba, Renault automobilio rakto gamyba, Alfa Romeo automobilio rakto gamyba, Nissan raktų gamyba, Nissan automobilio rakto gamyba, Raktų gamyba BMW automobiliui, Raktų gamyba AUDI automobiliui, Raktų gamyba SEAT automobiliui, Raktų gamyba ŠKODA automobiliui, Raktų gamyba SAAB automobiliui, Raktų gamyba Rover automobiliui, Raktų gamyba Renault automobiliui, Raktų gamyba Peugeot automobiliui, Raktų gamyba Opel automobiliui, Raktų gamyba Mitsubishi automobiliui, Raktų gamyba Mazda automobiliui, Raktų gamyba Lexus automobiliui, Raktų gamyba Land rover automobiliui, Raktų gamyba Kia automobiliui, Raktų gamyba Jeep automobiliui, Raktų gamyba Jaguar automobiliui, Raktų gamyba Hyundai automobiliui, Raktų gamyba Honda automobiliui, Raktų gamyba Ford automobiliui, Raktų gamyba Fiat automobiliui, Raktų gamyba Dodge automobiliui, Raktų gamyba Citroen automobiliui, Raktų gamyba Alfa romeo automobiliui, Raktų gamyba Chrysler automobiliui, Raktų gamyba Subaru automobiliui, Raktų gamyba Chevrolet automobiliui, Raktų gamyba Dacia automobiliui, Raktų gamyba Daewoo automobiliui, Raktų gamyba Infiniti automobiliui, Raktų gamyba Isuzu automobiliui, Raktų gamyba Mini automobiliui, Raktų gamyba Smart automobiliui, Raktų gamyba Porsche automobiliui, Raktų gamyba Rolls Royce automobiliui, Raktų gamyba Lada automobiliui, Avarinis automobilio durų atidarymas Vilniuje, Avarinis automobilio duru atrakinimas Vilniuje, Avarinis automobilio duru atrakinimas, Avarinis automobilio durų atidarymas, Avarinis automobilių atidarymas, Avarinis automobilių atidarymas visą parą, Avarinis automobilių atrakinimas visą parą, Avarinis automobilio atidarymas Vilniuje, Avarinis automobilio atrakinimas Vilniuje, Avarinis automobilių atidarymas Vilniuje, Rakto pririšimas prie centrinio, Raktų pririšimas prie centrinio, Rakto pririšimas prie imobilaizerio, Rakto pririšimas prie pultelio, Rakto pultelio pririšimas prie centrinio, Pultelio pririšimas prie signalizacijos, Signalizacijos pultelio pririšimas prie centrinio, Automobilio raktelio pririšimas , Automobilio rakto pririšimas, Automobilinių raktų programavimas Vilniuje, Automobilinių raktų programavimas Vilnius, Automobilinio rakto programavimas Vilnius, Automobilinio rakto programavimas Vilniuje, Automobilinio rakto programavimas, Rakto korpusas, Rakto korpusai, Raktų korpusas, Raktų korpusai, Automobilio rakto korpusas, Automobilių rakto korpusas, Automobilio rakto korpusai, Automobilių rakto korpusai, Automobilių rakto korpusai Vilniuje, Automobilių raktų korpusai Vilniuje, Opel rakto korpusas, Opel rakto korpusai, Audi rakto korpusas, Audi rakto korpusai, Mercedes rakto korpusas, Mercedes rakto korpusai, Rakto gamyba, Rakto gamyba Vilniuje, Raktų gamyba Vilniuje,

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.